bestok

bestok

0

Firmast

ISE ARENDAME - ISE MÜÜME - ISE ANNAME LAENU

OÜ Bestok Kinnisvara kui kinnisvara omandaja ja arendaja asutati 2003 aastal. Meie peamisteks tegevusaladeks on kinnisvaraprojektide arendamine nii Eestis kui ka väljaspool Eestit. Meie projektid teostatakse koostöös tunnustatud arhitektuuri-, projekteerimisbüroode ning ehitusfirmadega ning on suunatud kvaliteetsete äri- ja eluruumide rajamisele, mis vastavad tanapäevase turu nõudmistele.

Paljud meie uued projektid on ehitus- ja arendusstaadiumis. Mitmefunktsionaalse äri-, büroo- ja elukompleksi Terrazzo Plaza (Jõhvi kesklinn) projekt on valmis. Jätkub Apametsa, Küünisaare, Uuesuitsu elamurajoonide edasiarendamine üldpinnaga enam kui 200 000 m2Ristiku tn. 33a/Härjapea tn. 13 (Tallinna Kesklinn) ja Hansu tn. 1, 3 (Haabersti) kortermajade projektid on valmis. Töös on äri-, büroo- ja elukompekside  Kärberi tn. 20, 20a (Lasnamäe) ja Ehitajate tee 109 (Õismäe) projektide edasine arendamine. Eksklusiivsete paarismajade Коlmiku tn. 59 ja Pikamäe tee ehitusprojektid on viidud lõpuni. Jaanuaris 2010.a. avas oma uksed uus kaubanduskeskus "Lootsi Keskus", mis asub aadressil Lootsi 8 Tallinn (80m kaugusel Tallinna reisisadama D terminalist).

Kinnisvaraprojektide väljatöötamisel teostab Bestok Kinnisvara OÜ  tööde täistsüklit: kinnistute alganalüüs, detailplaneerimine, ehitusprojektide tellimine, kommunikatsioonidega seotud küsimused, ehitustööde organiseerimine ja nende kvaliteedi kontroll, reklaamitegevus, müük, laenude andmine ostuks.

Alates asutamisest kuni käesoleva ajani oleme me pidevalt arenev kinnisvara firma, mis vastab turu nõudmistele ning avab uued sihid oma tegevuses. Omades pikaajalist kogemust kinnisvaravaldkonnas ning professionaalset meeskonda, oleme me valmis pakkuma oma klientidele võimalikult igakülgset ja kvaliteetset teenust. Oleme abiks klientide olemasoleva kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning uue soetamisel. Meie vahendustegevuse peamiseks eesmärgiks on anda oma klientidele kvaliteetset kinnisvara teenust tunnustatud tasemel, mida iseloomustab paindlik ja kliendikeskne teenindus. See tagab kliendi huvide tulemusliku kaitse ja probleemide õigeaegse lahendamise.

2004. a. loodi Bestok Kinnisvara OÜ juurde tütarettevõte Optima Kredit OÜ eesmärgiga osutada eraisikutele krediiditeenuseid kinnisvara tagatisel.

Alates 2007. a. uueks sihiks on: «Kinnisvara Sankt-Peterburis».

Meile kuuluvad ka tegutsevad kaubanduskeskused Tallinnas aadressil Mere pst. 10, Ehitajate tee 109, Tammsaare tee 93, Toompuiestee 37.

Tänasel päeval on Bestok Kinnisvara OÜ stabiilne, edukalt ja dünaamiliselt arenev ettevõte.

Kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamisel oleme Teiega ühel teel.

Lugupidamisega,

Bestok Kinnisvara OÜ