bestok

bestok

0

Harjumaa, Tallinn, Narva mnt. 128 PENTHOUSE


Tehing: Müüa, 3-toaline penthouse Korruseid:8
Omandivorm: Korteriomand Korrus:8
Hoone materjal:Paneelmaja  Tubade arv:3
Seisukord: Uus ehitis Magamistubade arv:2
Korteri üldpind:
200 m2 Hind:4 900 000 kr.
   
Hinnast saab rääkida

Üldinfo:
OTSE OMANIKULT! Müüa läbi kahe korruse paiknev  penthouse tüüpi eksklusiivne korter Tallinna miljööväärtuslikus piirkonnas. Lähedal on Kesklinn, Kadrioru park, Lauluväljak. Korter on valgusküllane, suurte aknapindadega, kust avaneb imeilus ja ahvatlev vaade merele ja Vanalinnale!
Korteri üldpind on 200 m2. I korrusel on esik, avatud planeeringuga köök-elutuba, magamistuba, garderoob, WC-vannituba koos saunaga. II korruse magamistoast on pääs suurele terrassile!
Korter on kaasaegselt ja kvaliteetselt sisustatud disaineri abiga. Kasutatud vaid kaasaegsed tehnilised lahendused. Korteris on kliimakontrolli süsteem koos õhu filtreerimise funktsiooniga, vee filtreerimise süsteem, hea heliisolatsioon. Vannitoas on tervisekapsel (mullivann, infrapunasaun, hüdromassaaž, aroomiteraapia jm). Saunas on kaks reziimi: soome- ja aurusaun.   Korteris on kaks kaminat (puud). 
Hinnas on sisseehitatud kapid, köögimööbel tehnikaga, sauna sisustus, tervisekapsel, üks parkimiskoht kinnises hoovis (katuse all). Küsimuste tekkimise korral aitan Teid rõõmuga!

Virtuaaltuur:


Fotogalerii: